Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

[Winda samochodowa]

Winda samochodowa

Podnośnik samochodowy TBO niezawodnie przewiezie Cię na miejsce parkingowe bez konieczności korzystania z rampy. Dzięki temu szybko i wygodnie dostaniesz się na parking, parking podziemny lub bezpośrednio do budynku mieszkalnego.

Szybsze i łatwiejsze parkowanie

Miejsca parkingowe stają się coraz rzadsze i wymagają dużo miejsca na zajmującą dużo miejsca rampę. Dlatego w TBO opracowaliśmy windę samochodową, która okazała się opłacalna i zajmuje mało miejsca.

Nasz hydraulicznie napędzany podnośnik samochodowy TBO tworzy więcej miejsc parkingowych na małej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to duży parking publiczny, czy mały parking podziemny we własnym domu, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Najbezpieczniejsza droga na parking

Dzięki windzie samochodowej TBO Group oferuje najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób parkowania pojazdu. Samochody i pasażerowie są transportowani szybko i bezpiecznie na pożądany poziom parkingu.

Windę samochodową można wywołać z samochodu za naciśnięciem przycisku na pilocie. Siatki świetlne między kabiną a drzwiami szybu zapobiegają uszkodzeniom samochodu podczas wjeżdżania i wyjeżdżania.

Twój szyty na miarę podnośnik samochodowy

Podnośnik samochodowy TBO ma ładowność do 4500 kg i kabinę o wymiarach 4 x 6 metrów. Wysokość 20 metrów można pokonać z prędkością 0,5 m/s.