Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

Ponieważ głównym zadaniem windy jest bezpieczny i łatwy transport osób na pewnej różnicy wysokości, zespół TBO oferuje profesjonalną i szybką konserwację windy w rozsądnych cenach.

Profesjonalne usługi

TBO jest właściwym partnerem dla Ciebie w zakresie konserwacji wind i nadchodzących napraw. Zapewnia to wydajność i bezpieczeństwo twojego systemu od samego początku.

Profesjonalnie utrzymujemy windę, a tym samym obniżamy koszty eksploatacji i napraw. Możesz uzyskać od nas tę doskonałą usługę na terenie całej Polski.

Testowanie i bezpieczeństwo

Jako operator systemów wind jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo techniczne systemu. W tym celu należy przeprowadzać regularną konserwację windy, a także inspekcje główne i pośrednie.

Jako partner serwisowy, TBO Group chętnie podejmuje się wszystkich tych obowiązków w imieniu operatora. Koordynujemy spotkania i przeprowadzamy dla Ciebie wszystkie niezbędne czynności konserwacyjne i testowe.

Określenie okresów konserwacji

Zobowiązania operatora, a także wymagania dotyczące konserwacji i napraw są regulowane przez prawo w różnych normach i przepisach. Nacisk kładziony jest na rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa przemysłowego (BetrSichV).

W poniższej tabeli obliczeniowej można łatwo i wygodnie określić wymagania i konieczność dotyczące częstotliwości konserwacji systemu wind.