Konserwacja i serwis

Zespół monterów TBO oferuje profesjonalną i szybką konserwację windy w rozsądnych cenach. Ponieważ głównym zadaniem windy jest bezpieczny i łatwy transport osób na pewnej różnicy wysokości.

TBO Group serwisuje windę

Profesjonalne usługi

TBO jest właściwym partnerem dla Ciebie w zakresie konserwacji wind i nadchodzących napraw. Zapewnia to wydajność i bezpieczeństwo twojego systemu od samego początku.

Profesjonalnie utrzymujemy windę, a tym samym obniżamy koszty eksploatacji i napraw. Możesz uzyskać od nas tę doskonałą usługę na terenie całej Polski.

Testowanie i bezpieczeństwo

Jako operator systemów wind jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo techniczne systemu. W tym celu należy przeprowadzać regularną konserwację windy, a także inspekcje główne i pośrednie.

Jako partner serwisowy, TBO Group chętnie podejmuje się wszystkich tych obowiązków operatora. Koordynujemy spotkania i przeprowadzamy dla Ciebie wszystkie niezbędne czynności konserwacyjne i testowe.

Z windą TBO otrzymujesz wszechstronny pakiet beztroski

Określenie okresów konserwacji

Zobowiązania operatora, a także wymagania dotyczące konserwacji i napraw są regulowane przez prawo w różnych normach i przepisach. Nacisk kładziony jest na rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa przemysłowego (BetrSichV).

W poniższej tabeli obliczeniowej można łatwo i wygodnie określić wymagania i konieczność dotyczące częstotliwości konserwacji systemu wind.

TBO Aufzug - Wartungsintervalle