Produkcja i montaż

Jako producent wind możemy elastycznie i łatwo reagować na wszystkie życzenia i szybko je realizować. Koncentrując się na podnośnikach hydraulicznych, oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie. Wyszkolony zespół montażowy dźwigów TBO towarzyszy Ci podczas całego montażu w Twojej lokalizacji, dzięki czemu zawsze jesteś w dobrych rękach.

Montaż windy TBO

Jednorazowa produkcja i specjalne wymiary

Jako producent wind drugiej generacji i ponad ćwierć wieku profesjonalnego doświadczenia w budowie wind, wiemy, co jest ważne. Skorzystaj z naszych mocnych stron.

Jako producent i dostawca na niemiecki rynek wind dostarczamy nasze produkty nie tylko firmom windowym i sprzedawcom, ale także architektom i osobom prywatnym.

Wszystko z jednego źródła

Jak tylko produkcja Twojego systemu wind zostanie zakończona, zostanie on zapakowany, dostarczony i rozładowany bezpośrednio do naszego miejsca instalacji z naszą własną flotą.

Dzięki naszemu wyszkolonemu zespołowi dźwigów TBO wykonujemy wszystkie prace montażowe aż do zakończenia. Następnie odbywa się szkolenie i przekazanie nowej windy.

Dbamy o ciebie od początku do końca

Windy dostarczamy bezpośrednio z fabryki!

Jesteśmy specjalistami w zakresie wykonywania produktów na zamówienie w dziedzinie technologii wind. Nasi eksperci rozwiązują również trudne przypadki i są dobrze przygotowani do jednorazowych produkcji. Przywiązujemy dużą wagę do profesjonalnego i solidnego wykonania nawet przy bardzo trudnych wymaganiach konstrukcyjnych. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do wydajności dla optymalnie dopasowanego rozwiązania.