Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

Jako producent wind możemy elastycznie i łatwo reagować na wszystkie życzenia i szybko je realizować. Koncentrując się na podnośnikach hydraulicznych, oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie. Wyszkolony zespół montażowy dźwigów TBO towarzyszy Ci podczas całego montażu w Twojej lokalizacji, dzięki czemu zawsze jesteś w dobrych rękach.

Produkcja indywidualna i wymiary specjalne

Jako producent wind drugiej generacji i ponad ćwierć wieku profesjonalnego doświadczenia w budowie wind, wiemy, co jest ważne. Skorzystaj z naszych mocnych stron.

Jako producent i dostawca na polski rynek wind dostarczamy nasze produkty nie tylko firmom windowym i sprzedawcom, ale także architektom i osobom prywatnym.

Wszystko z jednego źródła

Jak tylko produkcja Twojego systemu wind zostanie zakończona, zostanie on zapakowany, dostarczony i rozładowany bezpośrednio do naszego miejsca instalacji z naszą własną flotą.

Dzięki naszemu wyszkolonemu zespołowi dźwigów TBO wykonujemy wszystkie prace montażowe aż do zakończenia. Następnie odbywa się szkolenie i przekazanie nowej windy.

Dostarczamy windy z własnej produkcji!

Jesteśmy specjalistami w zakresie wykonywania produktów na zamówienie w dziedzinie technologii wind. Nasi eksperci rozwiązują również trudne przypadki i są dobrze przygotowani do jednorazowych produkcji. Przywiązujemy dużą wagę do profesjonalnego i solidnego wykonania nawet przy bardzo trudnych wymaganiach konstrukcyjnych. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do wydajności dla optymalnie dopasowanego rozwiązania.