Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

[ Winda do domu ]

Winda domowa

Nasza winda domowa zajmuje niewiele miejsca i może być instalowany w ceglanym szybie lub dostarczana w szybie stalowo-aluminiowym. Kabina jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych zgodnie z DIN 81-70 i wystarcza niewielkie podszybie o głębokości 12 cm.

Szyb samonośny ze stali lub aluminium przeszklony

Winda domowa - TYP BRP

Podnośnik główny TBO typu BRP jest dostarczany w przeszklonym samonośnym szybie stalowym. Może być pokryty płytami warstwowymi, panelami elewacyjnymi, płytami cementowo-włóknistymi lub szkłem. Windę można przymocować do dowolnego istniejącego budynku wewnątrz lub na zewnątrz. Możliwe jest podejście z trzech stron

Montaż wewnątrz i na zewnątrz

Podnoszenie do 14 metrów

Drzwi półautomatyczne

Podszybie min. 12 cm

Samonośne szyby ze stali
obudowane blachą stalową

Winda domowa - TYP BRK

TBO homelift typu BRK dzięki swojej konstrukcji zewnętrznej dostosowuje się do każdej konstrukcji budynku. Nie ma ograniczeń w projektowaniu Twoich pokoi. Kolor kabiny oraz inne wyposażenie można dowolnie dobierać. Na życzenie podłogę można dostosować do przestrzeni życiowej i zbudować ze wszystkich materiałów.

Nośność 500 kg

Drzwi półautomatyczne

Dostęp możliwy z trzech stron

Napęd hydrauliczny

Szyb murowany

Winda domowa - TYP MyLift

Podnośnik TBO HomeLift typu MyLift może być instalowany w murze. Dokładne wymiary są obliczane przez nasze biuro konstrukcyjne i omawiane z klientem. Naszą windę można zintegrować z niemal każdą sytuacją życiową. Oczywiście oferujemy również rozwiązania specjalne i możemy odbiegać od zwykłych standardowych wymiarów.

Do max. 6 przystanków

Niski prześwit

W pełni automatyczne drzwi

Napęd bez maszynowni

[ Domuslift ]

W różnych waraintach

XS – Extra small

DomusLift XS

XS - to najbardziej kompaktowy DomusLift na świecie. Ta nowa wersja została specjalnie opracowana dla ciasnych przestrzeni. Wąska wersja umożliwia zastosowanie w prawie każdej klatce schodowej.

Dalsze informacje
S – Small

DomusLift S

Seria S firmy DomusLift oferuje możliwość montażu windy w ciasnych przestrzeniach i gwarantuje wystarczająco dużo miejsca i swobodę ruchów w kabinie podczas jazdy.

Dalsze informacje
STD - Standard

DomusLift STD

DomusLift Standard został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom ruchu pionowego i pokonywać bariery architektoniczne w budynkach prywatnych i publicznych.

Dalsze informacje
XL – Extra Large

DomusLift XL

Z kabiną o wymiarach do 1200 × 1500 mm, wersja XL oferuje ogromną ilość miejsca przy dużej ładowności. Kabina jest dostępna ze szklanymi ścianami i może mieć również trzy wejścia.

Dalsze infromacje
[ Domuslift ]

Styl i elegancja

Seria DomusLift Elegant upiększa każdy budynek i dodaje stylu i ekskluzywności każdemu pomieszczeniu. Dzięki specjalnym ekskluzywnym wersjom, takim jak SWAROVSKI®, Liberty z mozaikami Trend, Light-Touch firmy Giugiaro Architettura, Leather, Carbon, Chrome, Classic czy Art Line. Zainspiruj się naszymi modelkami!

DomusLift XS

DomusLift Chrome

DomusLift SWAROVSKI

DomusLift Art Edition

DomusLift Leather

DomusLift Art Line

DomusLift by Giugiaro

DomusLift Liberty