Język

Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

[ 01. Infromacje ]

Kariera z TBO Group

W TBO Group znajdziesz indywidualne podejście do wielu naszych codziennych czynności.
Umacniamy Twoją pozycję w naszej firmie poprzez różne szkolenia i dalszą edukację.
Twój rozwój zawodowy jest dla nas ważny i reprezentuje przyszłość naszej firmy.

[ 02. Znajdź pracę ]

Dostępne miejsca pracy

Specjalista techniczny (m / k / d)

Serwis i konserwacja

Jesteś technikiem, który samodzielnie pracuje w całych Niemczech lub Polsce w zakresie konserwacji i napraw. Po konsultacji z naszymi koordynatorami co tydzień otrzymasz plan trasy swojego zlecenia,

Jeżeli ukończyłeś szkolenie z zakresu mechatroniki lub elektroniki i masz już doświadczenie zawodowe, najlepiej w branży dźwigowej to powinieneś zacząć od TBO!

Monter wind (m / k / d)

Montaż systemów windowych

Monterzy wind są odpowiedzialni za konfigurację i uruchomienie naszych nowych systemów wind. Towarzyszą całemu procesowi montażu na placu budowy i zapewniają płynny odbiór końcowy.

Jeżeli ukończyłeś szkolenie jako ślusarz, technik mechatronik lub elektryk i posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, skontaktuj się z nami.

Kierownik projektu (m / k / d)

Do procesów operacyjnych

Jako kierownik projektu będziesz pracować samodzielnie nad naszymi średnimi i dużymi projektami w sektorze wind. Odpowiadasz za przygotowanie aplikacji budowlanych oraz obsługę i kontrolę naszych podzespołów.

Ze swojej strony jesteś jako niezawodny kontakt dla naszych klientów i towarzyszysz projektowi aż do uruchomienia i przekazania klientowi.

[ 03. Profil ]

Dołącz do naszego zespołu!

Przenosimy ludzi od dołu do góry. Dołącz do naszego zespołu i korzystaj z przyjaznej i koleżeńskiej atmosfery oraz dobrych perspektyw na przyszłość.

Twoje zadania z nami

Instalacje windowe w całej Polsce

Wykonanie prac konserwacyjnych

Naprawianie usterek i zleceń napraw

Modernizacja i przebudowa istniejących systemów windowych

Twoje umiejętności

Ukończone szkolenie zawodowe z zakresu mechatroniki, elektrotechniki czy konserwacji

Umiejętności ślusarskie lub montażowe

Idealnie kilkuletnie doświadczenie zawodowe w technologii wind niezależnych, niezawodny sposób pracy i chęć do pracy

Szybkie zrozumienie i zachowanie zorientowane na klienta

Prawo jazdy klasy 3 / B

My Ci to oferujemy

Ekscytujące i różnorodne miejsce pracy

Integracja w przyjaznym, odnoszącym sukcesy zespole

Wynagrodzenie uzależnione od wyników

Samochód służbowy do użytku prywatnego

Bezpłatne szkolenia i dalsza edukacja

[ 04. Zastosowanie ]

Czy jesteś zainteresowany?

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne e-mailem z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu spotkania. Dokumenty najłatwiej przesłać do nas w formacie PDF. Możesz również przesłać nam swoje dokumenty pocztą. Prosimy o przesłanie go na następujący adres: TBO Group sp. z o.o., ul. Kościuszki 15, 48-200 Prudnik