Kariera w TBO Group

W TBO Group znajdziesz indywidualne możliwości wejścia w wielu naszych codziennych czynnościach.
Umacniamy Twoją pozycję w naszej firmie poprzez różne szkolenia i dalszą edukację.
Ponieważ Twój rozwój zawodowy jest dla nas ważny i reprezentuje przyszłość naszej firmy.

TBO Aufzug sucht Monteure

SPECJALISTA TECHNICZNY

SERWIS I KONSERWACJA

Jesteś technikiem pracującym niezależnie w całych Niemczech w zakresie konserwacji i napraw. Po konsultacji z naszymi koordynatorami co tydzień otrzymasz plan trasy dla twojego zadania,

Jeśli ukończyłeś szkolenie w dziedzinie mechatroniki lub elektroniki i masz już doświadczenie zawodowe, najlepiej w branży wind, powinieneś zacząć od TBO Group!

MONTER DO WIND

MONTAŻ SYSTEMÓW WIND

Monterzy wind są odpowiedzialni za budowę i uruchomienie naszych nowych systemów wind. Towarzyszą całemu procesowi montażu na budowie i zapewniają płynną końcową akceptację.

Jeśli ukończyłeś szkolenie jako ślusarz, ślusarz, inżynier mechatronik lub elektryk i masz co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, skontaktuj się z nami.

KIEROWNIK PROJEKTU

DO PROCESÓW OPERACYJNYCH

Jako kierownik projektu będziesz pracować niezależnie nad naszymi średnimi i dużymi projektami w sektorze wind. Odpowiadasz za przygotowanie aplikacji budowlanych, a także za przetwarzanie i kontrolę naszych zespołów.

Zawsze jesteś dostępny jako niezawodny kontakt dla naszych klientów i towarzyszysz projektom, aż do uruchomienia i przekazania klientowi.

Zostań częścią naszego zespołu!

Przenosimy ludzi od podstaw do góry. Zostań częścią naszego zespołu i korzystaj z przyjaznej atmosfery, a także dobrej perspektywy na przyszłość.

Twoje zadania u nas

Zespoły wind w całej Polsce

Przeprowadzanie prac konserwacyjnych

Przetwarzanie usterek i zleceń naprawy

Prace modernizacyjne i remontowe w istniejących systemach wind

Zabierasz to ze sobą

Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie mechatroniki, elektrotechniki lub konserwacji

Ślusarz lub wiedza dotycząca montażu

Idealnie, kilka lat doświadczenia zawodowego w technologii wind

Niezależne, niezawodne metody pracy i gotowość do działania

Szybkie zrozumienie i zachowanie zorientowane na klienta

Prawo jazdy na samochody

Oferujemy Ci to

Ekscytująca i wszechstronna praca

Integracja w przyjaznym, odnoszącym sukcesy zespole

Kompensacja na podstawie wyników

Samochód służbowy do użytku prywatnego

Bezpłatne szkolenie i dalsza edukacja

Czy jesteś zainteresowany

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne pocztą elektroniczną, informujące o jak najwcześniejszym terminie. Najłatwiejszym sposobem przesłania nam dokumentów jest format PDF.

Zapraszamy również do przesłania nam dokumentów pocztą. Wyślij go na następujący adres:

TBO Group

Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska
Tel: +48 502 632 929