Konsultacje i planowanie

Począwszy od szczegółowego planowania windy na miejscu, poprzez produkcję w naszej fabryce, aż do końcowego montażu i późniejszej konserwacji. TBO Group zawsze oferuje kompleksową obsługę.

Konsultacje i planowanie wind u TBO Group

Twój projekt w naszych rękach

Od pierwszej chwili towarzyszymy Ci przy planowaniu windy i jesteśmy po Twojej stronie dzięki naszej specjalistycznej wiedzy. Możesz uzyskać od nas tę usługę bezpłatnie, nawet przed podjęciem decyzji.

Niezależnie od tego, czy jest to winda hydrauliczna -osobowa jako winda osobowa dla domu rodzinnego, winda towarowa dla handlu lub przemysłu, czy po prostu winda platformowa. TBO Group oferuje windę odpowiednią do Twojej sytuacji montażowej.

Twoja winda na miarę

TBO Group to profesjonalista w dziedzinie transportu bez barier i indywidualnego dostosowania windy do Twojej przestrzeni. Każda winda, którą wykonujemy, jest produkcją indywidualną.

Materiały, projekt i rozmiar można łatwo dostosować do rodzaju budynku i własnych życzeń. Budujemy windę na zamówienie w najwyższej jakości w naszej fabryce.

Planowanie windy wykonuje Biuro Inżynierii Windy TBO Group

Planowanie systemu wind

Nasze wyspecjalizowane biuro planowania oferuje kompetencje i doświadczenie potrzebne w doborze najlepszej windy dla Ciebie. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie wind i uzyskaj bezpłatne porady.

Kompaktowe wymiary

Dzięki kompaktowym wymiarom praktycznie nie ma ograniczeń w planowaniu. Nie jest wymagana maszynownia. Dostępne są również zaniżone podszybie i nadszybie.

Niezależność od dostawców

Po zainstalowaniu ponad 10 000 wind używamy tylko wysokiej jakości komponentów do wind, aby zapewnić, że Twój system wind będzie działał bezpiecznie i płynnie.