Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

Począwszy od pouczającego i szczegółowego planowania windy na miejscu, poprzez budowę i produkcję w naszym domu, aż po ostateczny montaż i późniejszą konserwację. TBO Group zawsze oferuje kompleksową obsługę.

Twój projekt w naszych rękach

Od pierwszej chwili towarzyszymy Państwu w planowaniu windy i służymy naszą specjalistyczną wiedzą. Dostajesz od nas tę usługę bezpłatnie, nawet przed podjęciem decyzji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o windę hydrauliczną jako windę pasażerską do domu rodzinnego, windę towarową do handlu lub przemysłu, czy po prostu windę platformową. Winda TBO oferuje odpowiednią windę do sytuacji montażowej.

Ihr Aufzug nach Maß

TBO Group to profesjonalista w dziedzinie transportu bez barier i indywidualnego dostosowania windy do Twojej przestrzeni. Każda winda, którą wykonujemy, jest produkcją indywidualną.

Materiały, projekt i rozmiar można łatwo dostosować do rodzaju budynku i własnych życzeń. Budujemy windę na zamówienie.

Planung Ihrer
Aufzuganlage01

Nasze wyspecjalizowane biuro planowania oferuje kompetencje i doświadczenie potrzebne do nowej windy. Skorzystaj z naszych ekspertów w dziedzinie wind i uzyskaj bezpłatne porady.

Kompakte
Abmessungen02

Dzięki kompaktowym wymiarom prawie nie ma ograniczeń w planowaniu. Nie jest wymagana maszynownia. Dostępne są również o zaniżone podszybie i nadszybie.

Po zainstalowaniu ponad 10 000 wind używamy tylko wysokiej jakości komponentów do wind, aby zapewnić, że Twój system wind działa bezpiecznie i płynnie.