O Nas

Firma:
TBO Group Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 15
48-200 Prudnik

Reprezentowany przez:
Dyrektor zarządzający – mgr inż. Tadeusz Borowica

Kontakt:
Telefon: +48 516 283 332
Faks: +48 516 283 332
E-mail: info@tbo.com.pl

Zarejestruj się:
pis do rejestru handlowego.
Sąd rejestrowy: Prudnik

VAT:
Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 ustawy o podatku od sprzedaży:
REGON: 386410084
NIP: 7551937396

Informacje o ubezpieczeniu od odpowiedzialności zawodowej
Nazwa i siedziba ubezpieczyciela:
Zürich Beteiligungs-Aktiengesellschaft (Niemcy)
Miejsce 2 jednostki
60327 Frankfurt nad Menem
+49 (0) 69 7115-0
+49 (0) 69 7115–3358
service@zurich.de

Rozstrzyganie sporów:
Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail można znaleźć powyżej.

Nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do udziału w postępowaniu dotyczącym rozstrzygania sporów przed arbitrażem konsumenckim.

Źródła użytych obrazów i grafiki:
Prawa autorskie – TBO Group Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie:
Agencja projektowania stron internetowych Berlin | 123-Berlin-Design

Odpowiedzialność za treść
Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność za własne treści na tych stronach zgodnie z sekcją 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o mediach. Zgodnie z §§ 8–10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, gdy dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jak tylko dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Z tego powodu nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator jest zawsze odpowiedzialny za treść połączonych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie tworzenia linku. Żadna nielegalna treść nie była zauważalna w momencie tworzenia linku.

Stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Jak tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

prawo autorskie
Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatora strony podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju użytkowanie wykraczające poza ograniczenia prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treść tej strony nie została utworzona przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności treści stron trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, daj nam znać. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.