Język

Siedziba firmy

Adres:
Kościuszki 15
48-200 Prudnik
Polska

Kontakt:
Tel: 516 283 332

E-Mail:
info@tbo.com.pl

Na miejscu dla Ciebie w całej Polsce

Białystok

Bydgoszcz

Gdańsk

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kraków

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra

Koronawirus w windzie

AIRION LIFT – BEZPIECZNA OCHRONA PRZED WIRUSAMI
Wsiadanie do windy osobowej z dobrym samopoczuciem – teraz znowu jest możliwe.

Teraz istnieje wydajne i oszczędzające miejsce rozwiązanie do dezynfekcji powietrza w windach. W szczególności w instalacji o głębokości zaledwie 7 cm powietrze jest zasysane, wystawiane na działanie dużej dawki sztucznego promieniowania UV-C, a następnie zawracane do windy – bez wirusów.

Metoda, która sprawdziła się w środowiskach medycznych, w których światło UV-C jest używane do niezawodnego zabijania wirusów, bakterii, a nawet grzybów: na powierzchniach, a także w cieczach i powietrzu.

Skuteczność tej metody została potwierdzona m.in. przez Instytut Fraunhofera, a wiarygodność w odniesieniu do SARS-CoV-2 została szczegółowo opisana w Journal of Virological Methods.

 

Jak działa system?
Zaleta: dezynfekcja przy przebywających ludziach

System dezynfekuje powietrze w windzie za pomocą sztucznego promieniowania UV-C. To promieniowanie, faktycznie niebezpieczne dla ludzi, nie ucieka z urządzenia. Powietrze przepuszczane jest przez specjalną „klatkę świetlną” i przy tym dezynfekowane. Dlatego przebywanie ludzi podczas dezynfekcji nie stanowi problemu.

Niezawodny, certyfikowany i skuteczny

Nasz system jest certyfikowany przez znany niemiecki instytut w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności. W ten sposób spełnione są wszystkie odpowiednie wymogi bezpieczeństwa.

Łatwa i niedroga instalacja i konserwacja

System można serwisować w ramach regularnej konserwacji windy.
System został zaprojektowany jako wariant plug & play, dzięki czemu można go łatwo i niedrogo zainstalować w istniejących systemach wind.