Broszury i katalogi produktów

Poniżej znajdziesz broszury TBO Group dla wszystkich naszych systemów wind, a także dalsze katalogi produktów i broszury promocyjne w formacie PDF do pobrania i zapisania. Z przyjemnością prześlemy Ci również wszystkie nasze broszury pocztą.

Winda pasażerska TBO - typ TBO GLF

Wymiary windy pasażerskiej TBO można elastycznie zintegrować z istniejącym budynkiem. Wymaga niewiele miejsca na technologię, a tym samym zapewnia więcej miejsca w kabinie.

Dzięki technologii Fluitronic udało nam się wyeliminować wady windy hydraulicznej dla windy linowej i nie tracąc aspektów korzyści ekonomicznych.

TBO Aufzug - Typ HomeLifty

Winda pasażerska TBO - typ HomeLifty

Bez barier życie we własnym domu jest możliwe w każdym budynku dzięki naszemu wariantowi windy domowej. Pozostajesz więc mobilny i niezależny we własnych czterech ścianach do starości.

Niezawodność, dostępność i długa żywotność przy niskich kosztach utrzymania to najważniejsze cechy tej opłacalnej koncepcji windy domowej dla windy.

TBO Aufzug - Typ GLT

Winda osobowa TBO - typ GLT

W często uczęszczanych budynkach optymalnym rozwiązaniem jest winda linowa typu GLT. W kilka sekund przenosi kilka osób z jednego piętra na drugie i jest również bardzo łatwy w utrzymaniu.

Nasza winda linowa bez maszynowni oszczędza dużo miejsca. Zintegrowany napęd w głowicy wału oznacza, że nie ma potrzeby oddzielnego pomieszczenia maszynowego.

TBO Aufzug - Typ GLP-VLT

Winda towarowa TBO - typ GLP / VLT

Dzięki naszej windzie towarowej TBO ładowność do 10 000 kg może być transportowana na wysokości 30 metrów przy prędkości przejazdu 0,62 m / s.

Wzmocniona konstrukcja progowa umożliwia jazdę kabiną za pomocą wózka widłowego. Wymiary drzwi można dostosować do wszystkich możliwych wymiarów szybu.

10 lat gwarancji

Winda TBO korzysta wyłącznie z komponentów GMV, znanego na całym świecie jako największy producent napędów i wind wind fuitronic. Obecnie ponad 800 000 wind korzysta z tej technologii napędu. Jako niezależny producent komponentów i kompletnych wind, GMV inwestuje w rozwój nowoczesnych produktów, zakładając: Maksymalne bezpieczeństwo, niezawodność, przyjazność dla środowiska, efektywność energetyczną i ekonomiczną oraz trwałość systemu wind.

TBO Aufzug - 10 Jahres Grantie

Winda TBO - 10 lat gwarancji

Winda TBO korzysta wyłącznie z komponentów GMV, znanego na całym świecie jako największy producent napędów i wind wind fuitronic. Obecnie ponad 800 000 wind korzysta z tej technologii napędu.

Jako niezależny producent komponentów i kompletnych wind, GMV inwestuje w rozwój nowoczesnych produktów. Maksymalne bezpieczeństwo, niezawodność, przyjazność dla środowiska, oszczędność energii i kosztów, a także trwałość systemu wind.

Samonośna konstrukcja szachowa

Nasze ramy podnośników TBO do systemów wind są produkowane przez MetalWorking specjalnie dla naszych klientów we włoskim zakładzie. Są one podzielone na 4 różne linie, które łączą możliwe realizacje i zalety w użyciu.

TBO Aufzug - Schachtkonstruktion

Winda TBO - konstrukcja szybu

Nasze samonośne konstrukcje metalowe do wind, platform do podnoszenia i wind towarowych mogą być indywidualnie produkowane w różnych kształtach geometrycznych zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Oprócz produktów z naszego katalogu, planujemy i wdrażamy dopasowane rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania techniczne i estetyczne i mogą być dostosowane do różnych stylów projektowania pod względem ich projektu.

Zalety i wady / podnośnik hydrauliczny i linowy

Wybierając napęd do nowego systemu wind, z przyjemnością informujemy z wyprzedzeniem o wszystkich zaletach i wadach. Możesz więc wybrać najbardziej odpowiednią windę do swoich potrzeb.

Vor- und Nachteile Hydraulik - Seilaufzug

Zalety i wady na pierwszy rzut oka

Trudno jest ci podjąć decyzję lub nie wiesz dokładnie, jaka jest różnica między windą linową a hydrauliczną. Z przyjemnością informujemy o tym.

Tutaj opracowaliśmy listę, na podstawie której możesz sam zdecydować, jak prowadzić nowy system wind, stosując proste i zrozumiałe kryteria.